Dodaj Ogłoszenie

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Chcesz pozbyć się zbędnych przedmiotów z domu? A może szukasz jakiegoś sprzętu w korzystniejszej cenie niż w sklepie?

Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać, czy kupić zajrzyj na naszą stronę, ponieważ lombard Białystok to nie tylko pożyczki pod zastaw. Wszystkim swoim klientom oraz innym osobom oferujemy możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń na dedykowanej do tego stronie internetowej. Naszą domenę stworzyliśmy z myślą o wszystkich, chcących pozbyć się dowolnych przedmiotów.

U nas dodasz ogłoszenia o sprzedaży przedmiotów takich jak: różnego rodzaju elektronika, części rowerowe, części do pojazdów, sprzedaż domów, mieszkań i działek, artykułów gospodarstwa domowego, ubrań, butów, biżuterii, wyposażenia lokali, domów, artykułów dla dzieci oraz zwierząt i wiele więcej.

Dodajemy także ogłoszenia o wynajmie nieruchomości, oferowaniu pracy lub usług, adopcji zwierząt. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również zakładkę szukam, w której możesz dodać bezpłatne ogłoszenie o tym, co chcesz nabyć. Szukasz mieszkania lub lokalu na sprzedaż czy wynajem? A może zgubiłeś psa lub kota? Na naszej stronie z ogłoszeniami mamy wszystko!

Bezpłatne ogłoszenie może dodać każdy, ponieważ rejestracja w portalu jest banalnie prosta. W formularzu musisz podać jedynie swoje imię, adres e-mail (potrzebny do weryfikacji) oraz jakieś dane kontaktowe (na przykład numer telefonu).

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi dziecinnie łatwe jest także dodawanie bezpłatnych ogłoszeń. Zrób zdjęcie przedmiotu, który chcesz sprzedać, dodaj krótki opis, zaznacz swoją lokalizację oraz preferowany sposób odbioru no i nie zapomnij o cenie. W ciągu kilku dni z pewnością uda Ci się sprzedać swoje przedmioty. Niezależnie od tego, czego chcesz się pozbyć, korzystanie z naszej strony internetowej jest prostsze niż wielogodzinne przesiadywanie na pchlim targu. Jeszcze dziś wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się, że uda Ci się sprzedać lub dosłownie wszystko.

 

Dodaj ogłoszenia