Doradca inwestycyjny Zielona Góra

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Doradca inwestycyjny Zielona Góra

Doradca inwestycyjny

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na największych kryptowalutach. Przede wszystkim etapowi idealne rozwiązanie zarówno dla pań dopiero tworzących swoją okazję na ostatnim zbycie jak oraz dla aktywnych inwestorów. Z pewnością istotny zysk na toż mają słabsze niż u konkurencji prowizje. Godnym przyczyny istnieje i bardzo intuicyjny i jasny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Szprotawa

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z dużym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Znaczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość sklepu jest skłonna absolutnie od wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na okresie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na podstawie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w związku do dolara. Podsumowując istnieje wówczas handel kontraktami różnic cenowych CFD. A na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak oraz na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w związku do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma proponuje o moc lepszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej kontrakty nie mają pewnych ram czasowych. Mogą więc zostać anulowane w wolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Szprotawa

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X oraz możliwością handlu dużymi i bliskimi sytuacjami na ponad 200 instrumentach. Do możliwości istnieje i dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi daleko popularne. W sensu rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na skutek konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy informację o otwarciu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w sensu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy wykorzystywać. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do lamusa lub korzystamy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w rozwoju godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansę natychmiastowego nabycia kryptowalut. Stosuje się to jednak z pobraniem prowizji. Rzeczywiście istnieje wówczas połączone z faktem, że zakup przy użyciu karty dokonuje się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W zysku pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% od każdej sprzedaży lub od jakichś 10 USD, w współzależności od tego, jaka z kwot jest znakomitsza.

Doradca inwestycyjny Szprotawa

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po ukazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który zamierzają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością samą z najdłuższych zalet Monfex są niskie raty i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu również przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Zawiera on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na okresie 2000 USD, po odjęciu prowizji także nowych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Pokazuje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Oznacza to, że zakład miany jest między giełdą i użytkownikami i łączy się do spekulacji przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki miany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z zmianie pożyczane są od innej strony. Wysokość danego punktu jest i ściśle połączona z powierzchnią używanej dźwigni. I oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do wielkich zysków, należy przecież mieć, iż handel przy zastosowaniu dźwigni funkcjonuje w dwie strony. A może dać ogromne wpływy, ale i także dorosłe straty. Stąd też konieczny jest młody rozsądek i wdrażanie dźwigni adekwatnej do stanu posiadanej już świadomości i nauk.

Doradca inwestycyjny Szprotawa

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest wcale bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno system jak również technologia używana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany istnieje w portfelu z użyciem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym przyczyny jest fakt, iż jako Mężczyzna jesteś dojazd do raportów i ekstraktów z konta w wolnym momencie. W jakiejkolwiek chwili możesz jeszcze się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania i obrony naszych kont jesteś zdolność dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie prawdziwym zagrożeniem dla użytkownika może być tylko sam użytkownik, i właściwie właściwie niedostosowanie dźwigni do poziomu nauce i sztuki gracza. A przed rozpoczęciem gry zapisuje się dokładne zaznajomienie się z sektorem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te warto sięgnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem istnieje oraz możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego ważne wiadomości z działu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci oraz co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Szprotawa

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest ładny i spokojny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu charakteryzuje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie zlokalizowane są te informacje dotyczące salda oraz zysku, a i strat dla aktualnie otwartych pozycji. Także szczególnie drogim jest, że stały tam i zamieszczone informacje mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej proste są komunikaty na punkt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza zarówno na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmianie poniżej wykresu proste są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród obecnego etapu dostępna istnieje same cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali zarówno o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Zasoby” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z pełną pewnością Monfex jest wspaniałą polecenia podstawą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona swoja, intuicyjna i pozytywna zarówno dla początkujących jak oraz mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi oczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmianie anulowanie danego zajęcia w jakiejkolwiek chwili. Godnym przyczyny istnieje i niewątpliwie aspekt, iż dla użytkowników jest odpowiedzialna całodobowa infolinia. Z pewnością drogim jest, że wszystkiemu istnieje i przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną kwestię odgrywa i dobre podejście do odbiorcę. Gdyż dzięki swobodnemu dostępowi do tematów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje możliwość na podniesienie stanu naszych wiedzy w atrakcji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Szprotawa

Ogólnie w pełnym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem i daleko delikatną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję planu na prowadzone operacje i znaczną miarę i dobry dojazd do tematów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej temat wszystek że bez problemu zlokalizować na forach zaś w mediach społecznościowych.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments