Jak założyć własną agencję nieruchomości

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Jak założyć własną agencję nieruchomości

mieszkanie Kołobrzeg

Obecnie w naszym kraju sektor nieruchomości rozkwita. Dlatego też biuro nieruchomości jest naprawdę ciekawym i przy odrobinie starań rentownym pomysłem na własny biznes.

Jak założyć własną agencję nieruchomości

Sporym udogodnieniem jest z pewnością to, że od roku 2014 broker nieruchomości nie musi ubiegać się o zdobycie licencji zawodowej.

Zanim przystąpimy do załatwiania wszelakich formalności powiązanych z otwieraniem działalności, należałoby rozumieć czym tak autentycznie owe biuro się zajmuje.

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Kluczowym ich zadaniem jest pośredniczenie pomiędzy stronami chcącymi kupić, odstąpić lub wydzierżawić daną nieruchomość. Ponadto pracownicy biura nieruchomości na potrzeby własnych klientów potwierdzają stan prawny oraz rzeczywisty nieruchomości, prowadzą negocjacje pomiędzy stronami.

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Wracając do wątku działalności gospodarczej, pracować w nieruchomościach może właściwie każdy, wystarczy że posiada zdolność do czynności prawnych. Prowadzenie biura nieruchomości może występować w kliku odmianach: w formie jednoosobowej, spółki cywilnej, osobowej lub kapitałowej.

Warto także wiedzieć, że taka firma musi być zarejestrowana jeśli chodzi o sprzedaż – nieuniknione będzie więc zdobycie kasy fiskalnej.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments