Kobiety Mafii 2 Międzyzdroje gdzie obejrzeć lub kupić?

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Kobiety Mafii 2 Międzyzdroje gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za to w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski razem z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Tuczno gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach odtwarzających główne role. Właśnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą to zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 gromadzą się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jako chciałby pokazać całą historię. W pozostałej stronie dostajemy wątki trzech różnych formy, które w jakimkolwiek okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która jest wielkie plany, żeby poprawić własne życie na odpowiedniejsze. Zawiera ona kontrakt na konkretny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wybiera położyć się na wszystkie życie. W obecnym tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) pochodzi z więzienia i wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, jednak nie stanowi dla niej to oczywiste, ponieważ przez wszystkie jej działanie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej chwile w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmiany Siekiera nadal ukrywa się w Maroko, gdzie prezentuje naszego przyszłego męża Amira, który objawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Tuczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest materiał Darii również jej sklep z Kolumbijczykami. Z określonych racji ta lokata nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końca tona kolumbijskiej kokainy jest umożliwić jej występowanie nad rynkiem, jednak historia zamyka się utratą towaru i ciężkimi kłopotami. Niania popada w długi wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, ale wtedy dopiero Daria jest solidnie wykonana do drugiej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej kariery bez męskich pleców a obecnie spotyka się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Wtedy w jej elemencie pojawiają się inne i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) i jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w klimat całej historii, powodując jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w tym obrazie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i kojarzenia ich z pewną, istotną rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w fabułę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko spośród tego, że potrafi wydusić z aktorów coś czego nie pokazali w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Tuczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi podaj stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją sylwetkę w sprzedaż dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w wczesnej części filmu Vegi i w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi niewątpliwie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą różne wątki filmu.

Sceny części nie ujawniają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był przeznaczony nieco duży budżet, ponieważ kiedy akcja unosi się do Maroko czy Kolumbii, to rzeczywiście tam rozprzestrzenia się też plan filmowy. Dzięki temu obraz ukazuje się świetnie na ekranie. Widz oglądając go jest wrażenie rzeczywistości i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest niezmienny a z jakimś kolejnym filmem stara się jakością wizualną podawać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, i w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Efekt ich praktyki jest kiedy najbardziej ważny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walk z punktami komediowymi, gdzie mamy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą od niego fani również im to stosuje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przyjdzie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Tuczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments