Pożyczki społecznościowe

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Nie jesteś zadowolony z lokat bankowych, na których realne zyski musisz bardzo długo czekać? A może żaden z produktów bankowych nie spełnia Twoich zarobkowych oczekiwań? Ciekawą alternatywą dla takiego zarobku jest inwestowanie w pożyczki społecznościowe. Lombard Białystok jest pośrednikiem pożyczek społecznościowych i stale nawiązuje współpracę z kolejnymi inwestorami. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która w 100% zabezpiecza swoich inwestorów, u nas nie ma możliwości utraty zainwestowanych pieniędzy. Wszystkie udzielane za naszym pośrednictwem pożyczki zabezpieczone są zastawem o wartości często większej niż zainwestowana kwota. Daje to zabezpieczenie pożyczonych pieniędzy.

 

Procedura jest banalnie prosta, a jej proces przebiega w kilku krokach:

  1. Zgłaszasz do nas chęć bycia inwestorem, a my wyszukujemy dla Ciebie ewentualnych klientów. Za pośrednictwem specjalnej platformy informujemy Cię o ewentualnym pożyczkobiorcy, jego przedmiocie zastawu oraz kwocie, jaką chce pożyczyć. Ty sam decydujesz czy udzielasz pożyczki klientowi. Możesz ją odrzucić bez żadnych konsekwencji.
  2. Pożyczka zostaje udzielona na wspólnie uzgodniony termin, z ewentualną możliwością jego przedłużenia. Na swoje konto bankowe dostajesz co miesiąc procent z udzielonej pożyczki. Jeśli Twój pożyczkobiorca spóźnia się z zapłatą lub przedłuża jej termin, dostajesz dodatkowo ustaloną opłatę za tego rodzaju procedurę.
  3. Jeśli pożyczkobiorca nie spłaci pożyczki w terminie, to my zajmujemy się spieniężeniem przedmiotu jego zastawu lub ewentualną windykacją długu. Jeśli nie zrobimy tego w terminie ustalonym w umowie, przelejemy Ci na konto całą kwotę pożyczki wraz z ustalonymi odsetkami.

Środkami pochodzącymi z inwestycji możesz dowolnie dysponować – wypłacając z konta lub inwestując w kolejnych klientów. Wszelkie oprocentowanie pożyczek jest indywidualnie ustalane z każdym inwestorem, jednakże nie jest to więcej niż 5% pożyczonej kwoty (zgodnie z ustawą).

Zarabiasz także na wszelkich opóźnieniach oraz przedłużeniach spłaty. Przedmioty zastawu mogę być bardzo różne: od telefonów komórkowych po samochody czy nieruchomości. Inwestorem w pożyczki społecznościowe może zostać każdy, kto dysponuje dokumentem tożsamości. Inwestowana może być także każda kwota, sam wybierasz ile i komu chcesz pożyczyć.

Jeśli interesuje Cię inwestowanie w pożyczki społecznościowe, skontaktuj się z naszym doradcą online lub telefonicznie i zacznij zarabiać jak najszybciej.

Kliknij i wygeneruj oferty