Promocje na OBI Chociwel

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Promocje na OBI Chociwel

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to drink z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie można się temu dziwić, przynosi on doświadczenie sterylności, tak przecież przydatnej w niniejszym polu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z możliwością dostosujemy do niego meble łazienkowe w dowolnym stylu.

Promocje na OBI Karlino

Choć nie mniej atrakcyjną sprawą jest montowanie bieli z drugimi kolorami, jeszcze tymi o dużym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, kiedy także ostatnie w intensywnych kolorach. Należy jednak mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na zdrowe dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które oraz ją ożywią.

Promocje na OBI Karlino

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel powinien zwrócić opinię na ostatnie, aby wszystkie meble łazienkowe oraz akcesoria sanitarne istniały w ostatnim jedynym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, często w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o innych fakturach. Ciekawą konstrukcją i zarazem niezwykle popularną są płytki z wzorami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie zapoznaje się i naturalne drewno, które możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Karlino

Oświetlenie w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze rodzą się trochę większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie dlatego, że światło odbija się z białego koloru oraz bardziej rozświetla pomieszczenie. Istnieje obecne niewątpliwa zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się także duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na całą pomysłowość w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe tak jest przejrzeć pełną gamę produktów otwartych na stronie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na szeroki połysk będą jednocześnie odbijały światło, zawsze należy mieć, że zbyt wielu bieli sprawi, że pomieszczenie da się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien pamiętać na wycieczce to, że meble łazienkowe oraz akcesoria mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Karlino